آموزش حضوری

در این صفحه، با دوره‌های آموزشی حضوری آشنا خواهید شد


کلاس گویندگی و فن بیان

آموزش فن بیان و گویندگی اصولاً برای افرادی است که می خواهند قدرت بیان، صدا و به طور کلی ارتباطاتشان را ارتقاء بخشند. این تصور اشتباهی است که فکر کنیم، آموزش فن بیان تنها برای افرادی است که صدای خاص و ویژه ای دارند و یا می خواهند به صورت حرفه ای گویندگی و مجری گری کنند! 


کلاس فن بیان و گویندگی رویای صدا برای چه کسانی است؟

  • آموزش فن بیان و گویندگی برای کسانی است که دوست دارند در زمینه ی گویندگی و اجرا، وارد فضای حرفه ای شوند.
  • کلاس فن بیان برای کسانی است که می خواهند در جهت توسعه شخصی خود گام بردارند و روی صدا و بیان خود کار کنند.
  • کلاس فن بیان برای کسانی است که می خواهند از این توانمندی در شغل و حرفه ی خود (برگزاری جلسات کاری، ارتباط با مشتری و...) استفاده کنند.
  • و...


ما معتقدیم که تمام انسانها، فارغ از نوع صدا، گویش، لهجه و... می توانند روی صدا و بیان خود کار کنند و آنرا ارتقاء ببخشند.


یک نکته ظریف و کاربردی از کلاس گویندگی و فن‌بیاناین فیلم آموزشی را ببینید:به دنبال کلاس فن بیان و گویندگی معتبر و مطمئن می گردید؟
ما تجربه و دانش کافی را برای توانمندسازی شما داریم، پس خوبه با ما تماس بگیرید.
برای مشاوره رایگان و سرمایه گذاری آموزشی، همین الان تماس بگیرید: 22898478-021 ، 26710643-021 ،09192425303 تماس با رویای صدا


در این ویدئو توضیحاتی در مورد کلاس های آنلاین و آفلاین گویندگی و فن بیان رویای صدا برایتان داده ایم.مدرس آموزش فن بیان و گویندگی رویای صدا چه کسی است؟

استاد سعید پورمحمودی با بیش از 20 سال سابقه گویندگی و اجرا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی، گوینده و مجری برتر صدا و سیما طی سالیان متمادی، گوینده برنامه ی متنوع در شبکه های رادیویی جوان، تهران و...


  1. تمام کلاس های حضوری رویای صدا به صورت نیمه خصوصی و با تعداد شاگردان اندک تشکیل می شود، و این امکانِ استفاده ی هرچه بیشتر و موثرتر از آموزش های استاد را فراهم می کند.
  2. تجربه ی زیاد و منحصر بفرد استاد این دوره ها: آقای سعید پورمحمودی بیش از 20 سال سابقه گویندگی و اجرا در موفق ترین برنامه های رادیویی و تلویزیونی را دارد و بیش از 13 سال است که مشغول تدریس داشته ها و تجربیات خود به علاقمندان می باشد. آموزش و تربیت بیش از 2600 هنرجو در این سالها گواه این ادعا است.
  3. اعطای گواهینامه ی معتبر: گواهینامه موسسه رویای صدا با اسم و امضای استاد سعید پورمحمودی، برای فعالانِ این حوزه، به تنهایی دارای اعتبار زیاد می‌باشد.
  4. دسترسی آسان: محل برگزاری کلاس ها در مرکز شهر تهران می باشد (خیابان عباس آباد)، و شما از هر کجای شهر می‌توانید با وسایل حمل و نقل عمومی مختلف مانند مترو، به راحتی پیش ما باشید.
  5. راه ورود به دنیای حرفه‌ای گویندگی و اجرا: شرکت کنندگان و فارغ‌التحصیلان دوره‌های رویای صدا، می‌توانند با اثبات شایستگی خود به دنیای گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون راه پیدا کنند.
  6. آموزش‌های غیرحضوری فعال و موثر: ما در رویای صدا طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم و شرایطی را به وجود می‌آوریم که شما در هر کجای دنیا بتوانید از کلاس‌های استاد سعید پورمحمودی استفاده کنید.


کلاس گویندگی و فن‌بیان رویای صدا چگونه برگزار می‌شود؟

آموزش فن بیان و گویندگی رویای صدا شامل «گویندگی و فن بیان» در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و عالی می باشد:

عنوان دوره
جلسه
پیش نیاز
گویندگی و فن بیان (مقدماتی)
10

گویندگی و فن بیان (پیشرفته)
10
دوره مقدماتی
پکیج آموزشی (با تخفیف 10%)
20

نکته: پکیج آموزشی ویژه رویای صدا شامل سه دوره ی مقدماتی، پیشرفته و عالی می باشد.


دوره‌های حرفه ای رویای صدا:

دوره های حرفه ای رویای صدا برای کسانی است که می خواهند در حوزه ی صدا و تولیدات صوتی و رادیویی حرفه ای باشند و حرفه ای عمل کنند:

عنوان دوره
جلسه
پیش نیاز
شعرخوانی
10
دوره مقدماتی
برنامه سازی رادیویی (نرم افزار adobe aoudition)
8


  برای سرمایه گذاری روی خودتان آماده اید؟ با ما تماس بگیرید:  

 22898478 021  |  26710643 021  |  09192425303 

اگر با موبایل هستید با لمس این دکمه مستقیم با ما تماس بگیرید: