درباره ما

رویای صدا چگونه شکل گرفت؟

آموزشگاه گویندگی و فن‌بیان رویای صدا با مدیریت استاد سعیدپورمحمودی از دل شب های پرهیاهوی رادیو جان گرفت و در سال 1385 متولد شد.

سعید پورمحمودی، گوینده، مدرس فن بیان


این مجموعه آموزشی فعالیت خود را با برگزاری دوره‌های گویندگی، اجرا و فن بیان آغاز کرد.

از آن پس این پهنۀ حاصلخیز ، بستری برای رویش و رشد هنرجویان علاقمند و مستعد فراهم آورد تا برای تحقق رویاهای خود بکوشند و بتوانند از داشته‌های آوایی و کلامی خود در عالی‌ترین حد ممکن بهره جسته و لذت ببرند.

سال 1391 سطح دوم از دوره ها طراحی شد.
در این برهه، سرفصل‌های جدیدی از چگونگی پرورش صدا با امکان ضبط استدیویی پیشرفته به برنامه‌های قابل ارائه آموزشگاه اضافه گردید.

آموزشگاه گویندگی و فن‌بیان رویای صدا

و در ادامه خوانش شعر که از دیرباز همراه همیشگی دوستداران حوزه صدا بوده و هست نیز در قالب یک دوره اصولی و تکنیکال برای مخاطبان مهیا شد.

آموزش‌های غیرحضوری و آنلاین رویای صدا

عدم دسترسی دوستان ما در خارج از کشور و شهرستان‌ها به منابع آموزشی در حوزه گویندگی و اجرا، دغدغه همیشگی ما بوده و تلاش ما برای از میان برداشتن فاصله‌ها از طریق به روز رسانی سبک‌های آموزشی به روش‌های مختلف غیرحضوری هم پا با فراگیری شبکه‌های اجتماعی، گواه این ادعاست.

آنچه در این دوره‌ها به هنرجویان آموخته می‌شود، نسخه بی‌تکراری از تجربه و چکیده‌ای از اصول و تکنیک‌های گویندگی فن بیان و اجرای سعید پورمحموری است.

کلاس گویندگی و فن بیان رویای صدا

هدف اصلی آموزشگاه فن بیان و گویندگی رویای صدا، بخشیدن باور توانمندی به کسانی است که جسارت قدم گذاشتن به میدان را داشته و برای دستیابی به رویاهای خود دست به تجربه زده‌اند.

ما از شما تنها یک چیز می‌خواهیم:
اینکه صدای رویای خود را بشنوید، باورش کنید و در یک روز واقعی با آن قرار ملاقات بگذارید.