آموزش غیرحضوری

در این صفحه با آموزش غیرحضوری فن بیان و گویندگی آشنا می شوید. جهت آشنایی با دوره های آموزشی حضوری و آنلاین رؤیای صدا، کلیک کنید:

https://royayeseda.com/services


 گویندگی و فن بیان غیرحضوری

آموزش های غیر حضوری رویای صدا برای آن دسته از علاقمندان و هنرجویانی است که امکان حضور در دوره ها و کلاس های حضوری را ندارند. 

با توجه به اینکه دوره های حضوری در تهران برگزار می گردد، هنرجویانی که درخارج کشور و دیگر شهرهای کشورمان ساکن هستند می توانند از آموزش های غیرحضوری رویای صدا استفاده کنند.

عنوان دوره
تعداد جلسات
طریقه ارتباط
گویندگی و فن بیان
24
واتس آپ


در این ویدئو استاد سعید پورمحمودی توضیحاتی در مورد کلاس‌های آنلاین و آفلاین گویندگی و فن بیان رویای صدا برایتان داده‌ است:


توضیحات تکمیلی در مورد کلاس فن بیان و گویندگی غیرحضوری

شیوۀ برگزاری این دوره به این صورت است که:

استاد سعید پورمحمودی به صورت هفتگی (دو فایل صوتی در هفته) آموزش ها را در قابل فایل صوتی آموزشی به هنرجویان ارائه می کنند.

از جلسۀ پنجم به بعد تکالیفی به هنرجویان داده می شود که آنها باید انجام داده و برای استاد بفرستند. استاد سعید پورمحمودی پس از بررسی تکالیف ارسالی، به صورت اختصاصی اشکالات و پیشنهادات خود را در مورد تکلیف مربوطه اعلام می کنند.

و پس از تکمیل تکالیف قبلی، درس ها و تکالیف بعدی ارائه می گردد.

تجارب چندین سالۀ استاد سعید پورمحمودی در ارائه و ادارۀ کلاس های غیرحضوری فن بیان و گویندگی، نتایج قابل قبول و درخشانی را برای شاگردان و هنرجویان ایشان به بار آورده است.


نمونه آثار هنرجویان رویای صدا


برای سرمایه گذاری روی خودتان آماده اید؟

برای مشاوره رایگان و ثبت نام در کلاس غیرحضوری فن بیان و گویندگی سعید پورمحمودی همین حالا با رویای صدا تماس بگیرید:

22898478 021  |  26710643 021  |  09192425303

اگر با موبایل هستید با لمس این دکمه مستقیم با ما تماس بگیرید: